Linaclotide

 • Emri i produktit: Linaclotide
 • CAS No: 851199-59-2
 • Formula molekulare: C59H79N15O21S6
 • Pesha molekulare: 1526,8 g / mol
 • Sekuenca: NH2-Cys-Cys-Glu-Tyr-Cys-Cys-Asn-Pro-Ala-Cys-Thr-Gly-Cys-Tyr-OH
 • Dukje: pluhur i bardhë
 • Aplikimit: Përdoret për të trajtuar sindromi i nevrikosur zorrë me kapsllëk dhe kapsllëk kronik me asnjë shkak të njohur
 • Paketa: Sipas kërkesave të klientit
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Keywords

  Details shpejta

  • ProName:  Linaclotide
  • CasNo: 851199-59-2
  • Formula molekulare: C59H79N15O21S6
  • Paraqitja: pluhur të bardhë
  • Aplikimi: përdoret për shërimin e kapsllëk
  • Deliverytime: dërgesë të shpejtë
  • PAKETA: sipas kërkesave të konsumatorit
  • Port: Shenzhen
  • PRODUCTIONCAPACITY 1 Kilogram / muaj
  • Pastërti: 98%
  • Storage: 2 ~ 8 ℃. mbrojtur nga drita
  • Transportation: nga ajri
  • LimitNum: 1 Gram

  epërsi

   

  prodhues peptide në Kinë.
  me cilësi të lartë me klasën dhe PMP
  në shkallë të madhe me çmim konkurrues
  Produktet tona përfshijnë: API peptide generic pjesa më e madhe, peptide kozmetike, peptides doganore dhe peptides veterinare.

   

  detalet

   

  Produkt: Linaclotide
  Sinonim: Linaclotide acetate
  CAS Nr: 851199-59-2
  Formula molekulare: C59H79N15O21S6
  Pesha molekulare: 1526,8
  Paraqitja: bardhë pluhur
  Purity:> 98%
  Sekuenca: NH2-Cys-Cys-Glu-Tyr-Cys-Cys-Asn -Pro-Ala-Cys-Thr-Gly-Cys-Tyr-OH

  Linaclotide është një sintetike, katermbedhjete peptide amino acid dhe agonist i zorrëve tipit guanylate ciklaza C (GC-C), e cila është e lidhur strukturalisht familjes peptide guanylin me secretagogue, analgjezik dhe veprimtarive laksativ. Pas administrimit oral, linaclotide lidh dhe aktivizon receptorët GC-C i vendosur në sipërfaqen Luminal e epitelit zorrëve. Kjo rrit përqendrimin e intracellular ciklike guanozine monophosphate (cGMP), e cila rrjedh nga guanozine trifosfat (GTP). cGMP aktivizon cistike zbatueshmëri rregullator fibrozë transmembrane (CFTR) dhe stimulon sekretimin e klorurit dhe bikarbonat në lumen zorrëve. Kjo promovon sekretim natriumi në lumen dhe rezultatet në rritjen e sekretimit zorrëve fluide. Kjo në fund të fundit përshpejton GI kalimin transit të përmbajtjes zorrëve, përmirëson lëvizjen e zorrëve dhe heq kapsllëk. Rritja e nivelit jashtëqelizorë cGMP mund të ushtrojë një ndikim antinociceptive, përmes një si i mekanizmit ende nuk sqaruar plotësisht, që mund të përfshijë ulje e nociceptors gjenden në fibrave colonic dhimbje centripetal. Linaclotide është zhytur minimalisht nga trakti GI.

  Profili i Kompanisë:
  Emri i kompanisë: Shenzhen JYMed Technology Co, Ltd.
  Viti Themeluar: 2009
  Capital: 89.5 milion RMB
  Produkti kryesor: Oxytocin acetate, vasopresin acetate, desmopresine acetate, acetate Terlipressin, acetate Caspofungin, Micafungin sodium, acetate eptifibatide, Bivalirudin TFA, Deslorelin acetate, Glucagon acetate, Histrelin acetate, Liraglutide acetate, Linaclotide Aceteate, Degarelix acetate, Buserelin acetate, cetroreliks acetate , Goserelin
  Acetate, Argireline acetate, Metrixyl acetate, Snap-8, ... ..
  Ne përpiqemi për inovacionet e vazhdueshme në teknologji të reja sintezë Peptidet dhe procesit optimization, dhe ekipi ynë teknik kanë mbi dekadë të përvojës në Peptidet synthesis.JYM ka paraqitur me sukses shumë
  i anda API Peptidet dhe produkteve formuluar me CFDA dhe kanë më shumë se Dyzet patentat miratuar.
  bimë jonë Peptidet është e vendosur në Nanjing, provincën Jiangsu dhe kjo ka ngritur një strukturë prej 30.000 metra katrore, në përputhje me udhëzimin cGMP. Objektit prodhimin është audituar dhe inspektohen nga të dy klientëve vendas dhe ndërkombëtarë.
  Me cilësinë e tij të shkëlqyer, çmim më konkurrues dhe mbështetje të fuqishme teknike, JYM jo vetëm që ka fituar njohje për produktet e saj nga organizatat kërkimore dhe industritë farmaceutike, por edhe të bëhet një nga furnizuesit më të besueshme të peptides në Kinë ,. JYM është i përkushtuar që të jetë një nga ofruesi kryesor në botë Peptidet në të ardhmen e afërt.

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!