Nafarelin

 • Emri i produktit: NAFARELIN
 • CAS No: 76932-56-4
 • Formula molekulare: C66H83N17O13
 • Pesha molekulare: 1.322,49 g / mol
 • : SEQUENCE kripe Pyr-e tij-Trp-Ser-Tyr-D-2-Nal-Leu-Arg-Pro-Gly-NH2 acetate
 • PARAQITJA: pluhur i bardhë
 • APLIKIMI: Endometrioza, përdorim në mjekësi riprodhuese, puberteti i parakohshëm Qendrore
 • PAKETA: Sipas kërkesave të klientit
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Keywords

  • Nafarelin acetate
  • më çmim të volitshme
  • CAS 76932-56-4 #

  Details shpejta

  • ProName: Nafarelin
  • CasNo: 76932-56-4
  • Formula molekulare: C66H83N17O13
  • Paraqitja: pluhur të bardhë
  • Aplikimi: Fushat e aplikimit: Endometrioza ...
  • Deliverytime: dërgesë të shpejtë
  • PAKETA: sipas kërkesave të konsumatorit
  • Port: Shenzhen
  • PRODUCTIONCAPACITY: 2 Kilogram / muaj
  • Pastërti: 98%
  • Storage: 2 ~ 8 ℃. mbrojtur nga drita
  • Transportation: nga ajri
  • LimitNum: 1 Gram

  epërsi

    prodhues peptide në Kinë.   me cilësi të lartë me klasën dhe PMP   në shkallë të madhe me çmim konkurrues    produktet tona përfshin: TV peptide generic pjesa më e madhe, peptide kozmetike, peptides doganore dhe peptides veterinare.

  detalet

  Formula molekulare :
  C66H83N17O13
  Molekulare relative Mass :
  1322,49 g / mol
  CAS-Number :
  76932-56-4 (net) 86220-42-0 (acetate)
  Storage afatgjatë :
  -20 ± 5 ° C
  Sinonimet :
  (D-2-Nal6) -LHRH; (D-2-Nal6) GnRH
  Sequence :
  kripë acetate pyr-e tij-Trp-Ser-Tyr-D-2-Nal-Leu-Arg-Pro-Gly-NH2
  Fushat e aplikimit :
  Endometrioza përdorim në mjekësi riprodhuese pubertetit të parakohshëm Qendrore
  Substanca aktive :
  acetate Nafarelin është një agonist i fuqishëm LHRH. Pas një rritje të përkohshëm, administrimi të vazhdueshëm të rezulton nafarelin në downregulation e niveleve të LH dhe FSH e ndjekur nga një shtypjen e biosintezen ovarian dhe testikular steroide.
  Profili i Kompanisë:Emri i kompanisë: Shenzhen JYMed Technology Co, Ltd. Viti Themeluar: 2009 Capital: 89.5 milion RMB
  Produkti kryesor: Oxytocin acetate, vasopresin acetate, desmopresine acetate, acetate Terlipressin, acetate Caspofungin, Micafungin sodium, acetate eptifibatide, Bivalirudin TFA, Deslorelin acetate, Glucagon acetate, Histrelin acetate, Liraglutide acetate, Linaclotide Aceteate, Degarelix acetate, Buserelin acetate, cetroreliks acetate , Goserelin acetate, Argireline acetate, Metrixyl acetate, Snap-8, ... ..

  Ne përpiqemi për risitë në teknologji të reja sintezë Peptidet dhe optimizimin e procesit të vazhdueshëm, dhe ekipi ynë teknik kanë mbi dekadë të përvojës në sintezë Peptidet. JYM ka paraqitur me sukses shumë Anda TV peptide dhe formuluar produkteve me CFDA dhe kanë miratuar më shumë se Dyzet patenta. bimë jonë Peptidet është e vendosur në Nanjing, provincën Jiangsu dhe kjo ka ngritur një strukturë prej 30.000 metra katrore, në përputhje me udhëzimin cGMP. Objektit prodhimin është audituar dhe inspektohen nga të dy klientëve vendas dhe ndërkombëtarë. Me cilësinë e tij të shkëlqyer, çmim më konkurrues dhe mbështetje të fuqishme teknike, JYM jo vetëm që ka fituar njohje për produktet e saj nga organizatat kërkimore dhe industritë farmaceutike, por edhe të bëhet një nga furnizuesit më të besueshme të peptides në Kinë ,. JYM është i përkushtuar që të jetë një nga ofruesi kryesor në botë Peptidet në të ardhmen e afërt.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!