Semaglutide

 • Emri i produktit: Semaglutide
 • CasNo: 910463-68-2
 • Formula molekulare: C187H291N45O59
 • Pesha molekulare: 4113.641g / mol
 • Sekuenca: -His-Aib-Glu-Gly-Thr-Phe-Thr-Ser-Asp-Val-Ser-Ser-Tyr-Leu-Glu-Gly-Gln-Ala-Ala-Lys (AEEAc-AEEAc-γ-Glu -17-carboxyheptadecanoyl) -Glu-Phe-Ile-Ala-Trp-Leu-Val-Arg-Gly-Arg-Gly-OH
 • Dukje: pluhur i bardhë
 • Aplikimit: Trajtimi i diabetit tip 2
 • Paketa: Sipas kërkesave të klientit
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Keywords: Semaglutide , Sermaglutide, high purity Semaglutide , semaglutide peptide API

  Emri i produktit: Semaglutide
  CasNo: 910463-68-2
  Formula molekulare: C187H291N45O59
  molekulare pesha: 4113,641 g / mol
  Sekuenca: -His-Aib-Glu-Gly-Thr-Phe-Thr-Ser-Asp-Val-Ser-Ser-Tyr -Leu-Glu-Gly-Gln-Ala-Ala-Lys (AEEAc-AEEAc-γ-Glu-17-carboxyheptadecanoyl) -Glu-Phe-Ile-Ala-Trp-Leu-Val-Arg-Gly-Arg-Gly- OH
  Dukje: pluhur të bardhë
  Aplikimi: Trajtimi i diabetit tip 2
  Paketa: Sipas kërkesave të klientit

  epërsi

   

  prodhues degarelix në Kinë.
  me cilësi të lartë me klasën dhe PMP
  në shkallë të madhe me çmim konkurrues
  Produktet tona përfshijnë: API peptide generic pjesa më e madhe, peptide kozmetike, peptides doganore dhe peptides veterinare.

   

  Profili i Kompanisë:
  Emri i kompanisë: Shenzhen JYMed Technology Co, Ltd.
  Viti Themeluar: 2009
  Capital: 89.5 milion RMB
  Produkti kryesor: Oxytocin acetate, vasopresin acetate, desmopresine acetate, acetate Terlipressin, acetate Caspofungin, Micafungin sodium, acetate eptifibatide, Bivalirudin TFA, Deslorelin acetate, Glucagon acetate, Histrelin acetate, Liraglutide acetate, Linaclotide Aceteate, Degarelix acetate, Buserelin acetate, cetroreliks acetate , Goserelin
  Acetate, Argireline acetate, Metrixyl acetate, Snap-8, ... ..
  Ne përpiqemi për inovacionet e vazhdueshme në teknologji të reja sintezë Peptidet dhe procesit optimization, dhe ekipi ynë teknik kanë mbi dekadë të përvojës në Peptidet synthesis.JYM ka paraqitur me sukses shumë
  i anda API Peptidet dhe produkteve formuluar me CFDA dhe kanë më shumë se Dyzet patentat miratuar.
  bimë jonë Peptidet është e vendosur në Nanjing, provincën Jiangsu dhe kjo ka ngritur një strukturë prej 30.000 metra katrore, në përputhje me udhëzimin cGMP. Objektit prodhimin është audituar dhe inspektohen nga të dy klientëve vendas dhe ndërkombëtarë.
  Me cilësinë e tij të shkëlqyer, çmim më konkurrues dhe mbështetje të fuqishme teknike, JYM jo vetëm që ka fituar njohje për produktet e saj nga organizatat kërkimore dhe industritë farmaceutike, por edhe të bëhet një nga furnizuesit më të besueshme të peptides në Kinë ,. JYM është i përkushtuar që të jetë një nga ofruesi kryesor në botë Peptidet në të ardhmen e afërt.

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!