Palmitoyl Tetrapeptide-7

 • Emri i produktit: Palmitoyl tetrapeptide-7
 • CAS No .: 221227-05-0
 • Formula molekulare: C34H62N8O7
 • Pesha molekulare: 694,919 g / mol
 • Sekuenca: Palmitoyl-Gly-Gln-Pro-Arg-OH
 • Dukje: pluhur i bardhë
 • Aplikimet: Relief inflamacion potencial të lëkurës, të mbajtur lëkurën të shëndetshme
 • Paketa: shishe 10/20 / 50g / HDPE / PP, ose të paketuara sipas kërkesës së klientit
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Palmitoyl tetrapeptide-7 është një lloj i komponimit sintetik peptid i cili kombinon disa zinxhirët e amino acideve të reduktojë inflamacionin e lëkurës dhe dëmtime shoqëruese të lëkurës. Ky kompleks Peptidet besohet gjithashtu për të stimuluar rigjenerimin e fibrave kolagjenit në dermis, duke vepruar si lloj dërguarin qelizor. Palmitoyl tetrapeptide-7 është menduar edhe për të rritur sasinë e acidit Hyaluronic në lëkurë, të cilat mund të ndihmojë të shtrënguar lëkurën duke tërhequr lagështi në veshje e guaskës. Edhe pse kimike është konsideruar të jetë i sigurt për përdorim në kujdesin e lëkurës, aftësia përbërës për të thyer pigmentit të lëkurës mund të çojë në çështjet njollë e lëkurës. Nëse jeni duke planifikuar për të shtuar produktet me palmitoil tetrapeptide-7 për produktet e kujdesit të lëkurës tuaj, të bëjë në mënyrë graduale, dhe mundësisht nën kujdesin e dermatolog tuaj.

  Palmitoyl tetrapeptide-7 u konsideruar për një substancë e preferuar për përdorim në produktet kozmetike për shkak të aftësisë së saj për të depërtojnë lëkurën dhe dorëzojë përbërësve të tjerë kundër plakjes thellë në indet e lëkurës. Cilësia e tretshmërisë në vaj e bën atë një zgjedhje ideale i sintezës me komponimeve të zakonshme të përdorura në produktet dermatologjike veçanërisht produkte kundër plakjes, që nga përzierjet kanë më shumë gjasa për të qëndruar homogjene. Për të marrë raportin e plotë përreth çështjeve toksikologjike, efektet e mundshme anësore për shkak të përdorimit të zgjatur dhe faktorë të tjerë, kjo Palmitoyl tetrapeptide-7 është paraqitur në kuadër të Programit të Regjistrimit Kozmetike vullnetar në vitin 2012 për miratimin e FDA.

  Në vitet e fundit, organizata jonë zhytur dhe tretet shtet-e-artit-teknologjive në mënyrë të barabartë brenda dhe jashtë vendit. Ndërkohë, shtabet tona ndërmarrje një ekip i ekspertëve të përkushtuar ndaj rritjes së përzgjedhje masive për Peptidet kozmetike/ Beauty Peptide Palmitoyl Tetrapeptide-7 / palmitoil Tetrapeptide Cas 221227-05-0, Ne kemi tani katër zgjidhje kryesor. Prodhimet tona janë më të efektshme shitur jo vetëm gjatë në tregun kinez, por përshëndeti edhe gjatë industrisë ndërkombëtare.
  Në vitet e fundit, organizata jonë zhytur dhe tretet shtet-e-artit-teknologjive në mënyrë të barabartë brenda dhe jashtë vendit. Ndërkohë, shtabet tona ndërmarrje një ekip i ekspertëve të përkushtuar ndaj rritjes së Palmitoyl Tetrapeptide-7, Cas 221227-05-0, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Si një prodhues me përvojë ne gjithashtu të pranojmë që përshtatur dhe ne mund të bëjë atë njëjtë si foton tuaj ose specifikim mostër. Qëllimi kryesor i kompanisë sonë është që të jetojnë një kujtim të kënaqshme për të gjithë konsumatorët, dhe për të krijuar një marrëdhënie afatgjatë të biznesit me blerësit dhe përdoruesit në të gjithë botën.

  epërsi

  prodhues peptide në Kinë.
  me cilësi të lartë me klasën dhe PMP
  në shkallë të madhe me çmim konkurrues
  Produktet tona përfshijnë: API peptide generic pjesa më e madhe, peptide kozmetike, peptides doganore dhe peptides veterinare.
  Profili i Kompanisë:
  Emri i kompanisë: Shenzhen JYMed Technology Co, Ltd.
  Viti Themeluar: 2009
  Capital: 89.5 milion RMB
  Produkti kryesor: Oxytocin acetate, vasopresin acetate, desmopresine acetate, acetate Terlipressin, acetate Caspofungin, Micafungin sodium, acetate eptifibatide, Bivalirudin TFA, Deslorelin acetate, Glucagon acetate, Histrelin acetate, Liraglutide acetate, Linaclotide Aceteate, Degarelix acetate, Buserelin acetate, cetroreliks acetate , Goserelin
  Acetate, Argireline acetate, Metrixyl acetate, Snap-8, ... ..
  Ne përpiqemi për inovacionet e vazhdueshme në teknologji të reja sintezë Peptidet dhe procesit optimization, dhe ekipi ynë teknik kanë mbi dekadë të përvojës në Peptidet synthesis.JYM ka paraqitur me sukses shumë
  i anda TV peptide dhe produkte të formuluara me CFDA dhe kanë mbi Fourty patentat miratuara.
  bimë jonë Peptidet është e vendosur në Nanjing, provincën Jiangsu dhe kjo ka ngritur një strukturë prej 30.000 metra katrore, në përputhje me udhëzimin cGMP. Objektit prodhimin është audituar dhe inspektohen nga të dy klientëve vendas dhe ndërkombëtarë.
  Me cilësinë e tij të shkëlqyer, çmim më konkurrues dhe mbështetje të fuqishme teknike, JYM jo vetëm që ka fituar njohje për produktet e saj nga organizatat kërkimore dhe industritë farmaceutike, por edhe të bëhet një nga furnizuesit më të besueshme të peptides në Kinë ,. JYM është i përkushtuar që të jetë një nga ofruesi kryesor në botë Peptidet në të ardhmen e afërt.

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!