GLP-1 (7-37)

 • Emri i produktit: GLP-1 (7-37)
 • CAS No: 106612-94-6
 • Formula molekulare: C151H228N40O47
 • Pesha molekulare: 3.355,71 g / mol
 • : SEQUENCE H-e tij-Ala-Glu-Gly-Thr-Phe-Thr-Ser-Asp-Val-Ser-Ser-Tyr-Leu-Glu-Gly-Gln-Ala-Ala-Lys-Glu-Phe-Ile- kripë acetate Ala-Trp-Leu-Val-Lys-Gly-Arg -Gly-OH
 • PARAQITJA: pluhur i bardhë
 • APLIKIMI: Një hormon që nxit catabolism, përdoret për Diabetes II - ende nuk është miratuar aplikimi
 • PAKETA: Sipas kërkesave të klientit
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Keywords

  • GLP-1 e njeriut (7-37)
  • më çmim të volitshme
  • CAS # 106612-94-6

  Details shpejta

  • ProName: Human GLP-1 (7-37)
  • CasNo: 106612-94-6
  • Formula molekulare: C151H228N40O47
  • Paraqitja: pluhur të bardhë
  • Aplikimi: 106612-94-6
  • Deliverytime: dërgesë të shpejtë
  • PAKETA: sipas kërkesave të konsumatorit
  • Port: Shenzhen
  • PRODUCTIONCAPACITY: 2 Kilogram / muaj
  • Pastërti: 98%
  • Storage: 2 ~ 8 ℃. mbrojtur nga drita
  • Transportation: nga ajri
  • LimitNum: 1 Gram

  epërsi

   

  prodhues peptide në Kinë.
  me cilësi të lartë me klasën dhe PMP
  në shkallë të madhe me çmim konkurrues
  Produktet tona përfshijnë: API peptide generic pjesa më e madhe, peptide kozmetike, peptides doganore dhe peptides veterinare.

   

  detalet

  Formula molekulare:

  C151H228N40O47

  Molekulare relative Mass:

  3355,71 g / mol

  CAS-Number:

  106612-94-6 (neto)

  Storage afatgjatë:

  -20 ± 5 ° C

  Sinonimet:

  Glucagon-si Peptid 1 (7-37)

  Sequence:

  H-e tij-Ala-Glu-Gly-Thr-Phe-Thr-Ser-Asp-Val-Ser-Ser-Tyr-Leu-Glu-Gly-Gln-Ala-Ala-Lys-Glu-Phe-Ile-Ala- Trp-Leu-Val-Lys-Gly-Arg

  kripë acetate -Gly-OH

  Fushat e aplikimit:

  Diabetes II - ende nuk është miratuar aplikimi

  Substanca aktive:

  GLP-1 (7-37) eshte nje peptide insulinotropic gjeneruar nga pararendës peptidit GLP-1 (1-37). Pas marrjes së një vakt,

  sekuenca cunguar bioactive GLP-1 (7-37) dhe GLP-1 (7-36) amide janë të sekretuar nga qelizat L të zorrëve

  Mukoza. Administrimin e GLP-1 (7-37) acetate shton glukozës shkaktuar sekretimin e insulinës dhe njëkohësisht frenon glukagon

  sekrecion dhe zbrazjes gastrike.

   

   

  Profili i Kompanisë:

  Emri i kompanisë: Shenzhen JYMed Technology Co, Ltd.
  Viti Themeluar: 2009
  Capital: 89.5 milion RMB
  Produkti kryesor: Oxytocin acetate, vasopresin acetate, desmopresine acetate, acetate Terlipressin, acetate Caspofungin, Micafungin sodium, acetate eptifibatide, Bivalirudin TFA, Deslorelin acetate, Glucagon acetate, Histrelin acetate, Liraglutide acetate, Linaclotide Aceteate, Degarelix acetate, Buserelin acetate, cetroreliks acetate , Goserelin
  Acetate, Argireline acetate, Metrixyl acetate, Snap-8, ... ..
  Ne përpiqemi për inovacionet e vazhdueshme në teknologji të reja sintezë Peptidet dhe procesit optimization, dhe ekipi ynë teknik kanë mbi dekadë të përvojës në Peptidet synthesis.JYM ka paraqitur me sukses shumë
  i anda TV peptide dhe produkte të formuluara me CFDA dhe kanë mbi Fourty patentat miratuara.
  bimë jonë Peptidet është e vendosur në Nanjing, provincën Jiangsu dhe kjo ka ngritur një strukturë prej 30.000 metra katrore, në përputhje me udhëzimin cGMP. Objektit prodhimin është audituar dhe inspektohen nga të dy klientëve vendas dhe ndërkombëtarë.
  Me cilësinë e tij të shkëlqyer, çmim më konkurrues dhe mbështetje të fuqishme teknike, JYM jo vetëm që ka fituar njohje për produktet e saj nga organizatat kërkimore dhe industritë farmaceutike, por edhe të bëhet një nga furnizuesit më të besueshme të peptides në Kinë ,. JYM është i përkushtuar që të jetë një nga ofruesi kryesor në botë Peptidet në të ardhmen e afërt.

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!