Контактирајте не

Шенжен JYMed технологија копродукции, ООД

адреса

Адреса 1: Соба 408, зграда 2, бр.10, Gaoxin среден пат бр.1, Nanshan округ, Шенжен

Адреса 2: Шенжен биолошка медицина Индустриски парк, 14, Џинхуи патот, Kengzi Стрит, Pingshan Нов округ, Шенжен Сити

Е-пошта

jymed@jymedtech.com

yancey@jymedtech.com

телефон

0755-26612112

15013529272

часа

Од понеделник до петок: 08:30-17:30 часот

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!