JYMed s-a întâlnit cu tine la PCHi

După doi ani de așteptări, expoziția internațională de materii prime pentru îngrijirea personală și la domiciliu din China din 2023 a avut loc în complexul târgului din Guangzhou Canton, în perioada 15-17 februarie 2023. PCHi este un târg internațional care servește produse cosmetice, personale la nivel mondial și industriile produselor de îngrijire la domiciliu.Acesta este condus de inovație pentru a oferi o platformă de servicii de schimb de înaltă calitate pentru furnizorii de produse cosmetice, produse de îngrijire personală și casă și materii prime din întreaga lume, care adună cele mai recente consultanțe de piață, inovații tehnologice, politici și reglementări și alte informații.

Prietenii vechi s-au reunit și noi prieteni au avut o întâlnire, ne-am adunat în Guangzhou unde am împărtășit cunoștințele despre peptide cu clienții noștri.

p1

Shenzhen JYMed Technology Co., Ltd este o întreprindere de înaltă tehnologie angajată în cercetare și dezvoltare, producție și comercializare de produse pe bază de peptide, inclusiv peptide cu ingrediente farmaceutice active, peptide cosmetice și peptide personalizate, precum și dezvoltarea de noi medicamente peptidice.

p2

La locul expoziției, JYMed și-a arătat produsele superioare, cum ar fi Copper tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Tripeptide-1, Nonapeptide-1 etc. Explicate clienților din mai multe dimensiuni, cum ar fi introducerea produsului și procesul de producție.După o consultare aprofundată, mulți clienți și-au exprimat intențiile de cooperare.Fiecare dintre noi a sperat să avem mai multă comunicare și să lucrăm împreună pentru a crea cooperare.Vă rugăm să credeți că vă putem oferi produse de cea mai bună calitate.

p3
p4

Aici, echipa noastră de vânzări și cercetare și dezvoltare poate răspunde față în față la întrebările dvs.Echipa noastră de cercetare și dezvoltare are peste 20 de ani de experiență în cercetare și dezvoltare în domeniul peptidelor și poate oferi soluții cuprinzătoare și puternice pentru producătorii de produse cosmetice.În cadrul expoziției, directorul nostru de cercetare și dezvoltare a condus discuții aprofundate cu clienții despre produse și probleme tehnice și a răspuns la întrebări.

p5

În cele din urmă, Să ne întâlnim la Shanghai PCHI în 2024.3.20-2024.3.22.


Ora postării: aprilie-10-2023
Chat online WhatsApp!